Nasıl Çalışıyoruz

İlk Muayene ve Teşhis

Değerli misafirlerimiz bizim için önemlisiniz. Siz ve başarılı ekibimizle gerçekleştireceğimiz  ilk muayene ve teşhis anında sizi anlamaya çalışıyoruz. Ne istediğinizi anlıyor ve size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hastalığınıza dair teşhis aşaması ve estetik beklentilerinize yönelik aşamaları  tek tek inceliyoruz.

Tedavi Tasarımı ve Hizmet Üretimi

İlk muayene ve teshis sonucu tedavi planımızı en az üç tedavi tasarımı ile size sunuyoruz. Tedavi tasarımlarının ekonomik, hızlı ve kaliteli olması ilk hedefimizdir. Çünkü ekip olarak bizlerin de birer tüketici olduğunu biliyoruz. Bizde bir hizmet ya da ürün  alımında ne istiyorsak aynı beklentileri siz değerli misafirlerimizin de isteyebileceğini biliyoruz. Bu yüzden hizmetlerimiz ve ürünlerimiz “Ekonomik, hızlı ve kaliteli” olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Deneyim ve Tedavi Sonrası Hizmet

Tedavi süreçleri hızlı ve doğru zaman yönetimi ile planlanmıştır. Misafirlerimizin ve bizlerin uygun olduğu doğru randevü planı ile tedavilerimiz gerçekleşir. Tedavi süreci içerisinde misafirlerimizi anlamaya ve tanımaya çalışırız. İstek ve beklentilerini iyi analiz ederiz. Tedavi hizmetlerimizi ve ürünlerimizi başarılı bir şekilde misafirlerimizi memnuniyeti hedef alınarak kendilerine teslim edilir.  Hizmetlerimiz ve ürünlerimizde misafirlerimizin yüz, ağız ve diş yapısına uygun estetik ve kullanışlı  Misafirlerimizin geri bildirimleri bizler için çok değerlidir.

Sağlık işletmemizin daha ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını artırmak adına misafirlerimizin gönüllü olarak bize destek vermeleri bizleri onurlandırmaktadır.