Ekibimiz

Mahmut Demirkan, DDS, MS

Diş Hekimi ve Hastane İşletmeciliği Uzmanı

Mahmut Demirkan Konya’da dünyaya geldi ve bir yaşında iken Ankara’ya ailesi ile birlikte yerleşti. El sanatlarına olan ilgisi ayakkabı ustası olan babasının atölyesinde deriden ve köseleden ayakkabı yapılışını hayranlıkla izlerken şekillenmeye başladı. Henüz ilkokula başlamamıştı ama babasını modelleyerek, el becerisini geliştirmişti ve arkadaşlarına tahtadan oyuncaklar, tornetler ve kızaklar yaparak, mahallenin gözdesi olmuştu. Babası ayakkabı ustası Mustafa Demirkazık en küçük oğlunun okumasını çok istiyordu. Bir keresinde “Oğlum bu mesleği öğren, altın bileziğin olsun; ancak zorda kalmazsan yapma, sen oku.” demişti. Annesi ev hanımı Neriman Demirkazık’ta oğlunun okumasını ve ayakkabıcı olmamasını istiyordu.İlkokula başlar başlamaz, okulu çok sevmişti ve sınıfında okumayı ve yazmayı söken ilk öğrenci o olmuştu. Devamı 

 

Yeliz Devrengeç

Yönetici ve Diş Hekimi Yardımcısı 

1977 Kars / Susuz doğumluyum. 1994 yılından itibaren diş hekimi yardımcılığı yapmaktayım. Periodontoloji, İmplantoloji, Endodonti, Ortodonti, Pedodonti ve Protez bölümlerinde 22 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Mahmut Demirkan hocamla 6 yıldır 'Yönetici Sekreter' ünvanıyla çalışıyorum. Satın alma, muhasebe, hasta ilişkileri, dosyalama ve diş hekimi yardımcısı görevime devam etmekteyim. Evli ve 2 çoçuk annesiyim.

 

Tülay Evcil

Eğitmen Diş Hekimi Yardımcısı

1978 Ankara doğumluyum. 1997 yılından itibaren 21 yıldır diş hekimi asistanlığı yapmaktayım. 2010 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı diş hekimi teknikerliği eğitimi alarak teknikerlik diploması aldım. Mahmut Demirkan hocamla 2,5 yıldır diş hekimi yardımcısı olarak çalışmaktayım. Evli ve 2 çoçuk annesiyim.